Kurumsal

Hakkımızda

Otokoç Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş olarak 9 ilde 27 şubemiz ve 83 kişilik uzman kadromuzla kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faliyetlerimizi sürdürüyoruz.

En uygun alternatifleri,sektörün öncü ve lider sigorta şirketleri olan Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, Türkiye Sigorta, Mapfre Sigorta, Doğa Sigorta, HDI ve Sompo Japan Sigorta olmak üzere 9 güvenilir sigorta şirketi arasında en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak sunuyoruz.

Her biri sigorta acentesi olarak faaliyet gösteren Otokoç ve Birmot Temsilciliklerimizde , aracınızın trafik ve kasko sigortası dışında sağlık sigortası ev ve işyeri sigortaları başta olmak üzere birçok sigorta ürününden hızlı çözümlerle avantajlı fiyat seçenekleri ile faydalanabilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınızı inceleyerek , size en uygun sigorta alternatiflerini çok cazip koşullarda yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki Teklif İstiyorum butonuna tıklayarak Sigorta Talep formumuzu doldurabilirsiniz. Başvurunuz elimize ulaştığında sigorta yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.